Warunki zamieszczenia na tej stronie swoich tekstów są proste . Właściwie warunków nie ma . Chcesz i już . Chociaż nie ...
Tekst musi traktować o SF , Fantasy , magii , psychotronice , dziwnych rzeczach ...ewentualnie o czymś co jest związane z tymi tematami . Strona jest całkowicie apolityczna , tak więc jeśli będziesz chciał napisać coś o aktualnych czasach , nie podawaj nazw ugrupowań realnie działających .
Wysil wyobraźnię i wymyśl nowe nazwy .Po prostu nie chce mi się użerać z tonami wiadomości od bandy oszołomów z tej czy innej strony politycznego chlewu .
Do rzeczy .
Jeśli chcesz zamieścić swoje opowiadanie lub tekst , musisz mi je przesłać emailem  jako załącznik (preferuje ISO , ale windows tez jest mile widziany) , albo jako gotową stronę HTM .
Miło też będzie jeśli podasz swój email . Będę wtedy mógł atakować o nowe opowiadania , a i w razie czego też się przyda :-) .
Pisz oczywiście na adres argail[nospam]histeria.pl (zamiast [nospam] wstaw @ )
Tekst oczywiście musi być twój (bez plagiatu) . Jeśli będziesz miał ( miała ) jakiekolwiek wątpliwości - pisz . Jest dla mnie przyjemnością wiedzieć że przy tej ilości stron WWW ktoś czasami do mnie zagląda .Opowiadania :
Inne :

Mentor i założyciel
Paweł Kowalski
Przyboczny Webmaster
Rafał Wosztyl